Українська English русский

Поиск рейса

Про нас

БАЧЕННЯ
Стати лідером міжнародних авіаперевезень в Україні, і стати в ряд кращих авіакомпаній світу, поєднуючи високу надійність з якістю сервісу

МІСІЯ
Ми створюємо одну з найкращих авіакомпаній в Україні

ЦІЛІ
 *Ми забезпечуємо максимально високий рівень безпеки польотів на усіх етапах авіаподорожі
 *Ми прагнемо стати найбільш надійною авіакомпанією в регіоні з відмінною якістю обслуговування клієнтів
 *Ми піклуємося про навколишнє середовище і постійно підвищуємо енергетичну та екологічну ефективність, використовуючи найсучасніші технології
 *Ми прагнемо зберегти і покращити високі стандарти пунктуальності виконання рейсів
 *Ми орієнтовані на сталий розвиток, розширення маршрутної мережі авіаперевезень
 *Ми використовуємо сучасні технології в роботі, і відкриті для інновацій

ІСТОРІЯ
ТОВ «Авіакомпанія« Атласджет Україна» була зареєстрована 30 вересня 2013 року. Одним з основних акціонерів авіакомпанії є Atlasjet Havacilik A.S. (Turkey). Флот авіакомпанії складають сучасні повітряні судна моделей Airbus A320. 

Авіакомпанія отримала ліцензію Державної Авіаційної служби України для надання послуг з перевезення пасажирів, вантажу повітряним транспортом в квітні 2014 року, а в квітні 2015 року було отримано сертифікат експлуатанта на виконання комерційних повітряних перевезень. Свій перший рейс за маршрутом Київ-Львів авіакомпанія виконала 18 червня 2015 року.

З серпня 2015 Атласджет Україна використовує торгову марку Atlasglobal.

Основний вид діяльності Atlasglobal – міжнародні пасажирські і вантажні перевезення, чартерні рейси.

Atlasglobal виконує регулярні міжнародні польоти з Одесси до Нового аеропорту Стамбула, зі Стамбула – в міста Туреччини, Північного Кіпру, Європи, Росії, Кавказу, Центральної Азії, Близького Сходу.

У березні 2016 року Atlasglobal успішно пройшла аудит на відповідність сучасним стандартам експлуатаційної безпеки Міжнародної асоціації повітряного транспорту та була включена в реєстр операторів IOSA (IATA Operational Safety Audit).

Під час авіаперельотів авіакомпанія надає пасажирам в двох класах обслуговування EkonomiPlus та Business Class вибір різноманітних страв та напоїв абсолютно безкоштовно. 

Максимальний рівень безпеки польотів та високі стандарти якості обслуговування є безперечними пріоритетами для Atlasglobal.


Сертифікат Експлуатанта

ЛІЦЕНЗІЯ ДЕРЖАВНА АВІАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

0850 222 00 00