Українська English русский

Поиск рейса

Business Class

Business-Class

Бізнес клас


Атласглобал пропонує бездоганне обслуговування до та впродовж рейсу. Завдяки безкоштовному лаунж сервісу, який доступний пасажирам бізнес-класу, Ви зможете провести час функціонально та із задоволенням в очікуванні Вашого рейсу.

Широкі шкіряні сидіння з відстанню 100 см між кріслами легко трансформувати в позицію для сну. Пасажири бізнес-класу можуть скористатися безкоштовною послугою fast track в Аеропорту Стамбула. Серед основних переваг, які пропонуються пасажирам бізнес-класу, є IGA лаунж , підвищена норма провозу багажу 30 кг, пріорітетна реєстрація, безкоштовне харчування та напої.

Вага ручної поклажі 2х8 кг дозволяє провезти всі необхідні речі такі, як рюкзак, сумочка, ноутбук та портфель. Для рейсів, що виконуються з/в Аеропорт Стамбула, пасажирів перевозять з терміналу до літака швидко і зручно за допомогою спеціального трансферу.

Шеф-кухар на борту

Послуга шеф-кухар на борту доступна на всіх рейсах, які тривають 3 години і більше, що сприяє проведенню часу із задоволенням під час польоту для пасажирів бізнес-класу. Ексклюзивні страви турецької та світової кухні подаються разом із широким вибором напоїв. Крім того, шеф-кухар піклується про усі деталі, від приготування до температури подачі їжі. Дякуючи цій послузі, Ви зможете вільно обрати в меню страви для гурманів та приємно провести час.

Пріоритетна реєстрація на рейс

Пасажири бізнес-класу мають можливість скористатися зручною послугою пріорітетна реєстрація, що дозволяє заощаджувати час. Пасажирам необхідно підійти до стійки реєстрації бізнес-класу мінімум за 60 хвилин до відправлення рейсу для здійснення процедури вчасно.0850 222 00 00