Поиск рейса

Вигравайте вікенд на двох у Стамбулі з Fishka

Вигравайте вікенд на двох у Стамбулі з Fishka

Беріть участь у акції Fishka, партнером якого є Atlasglobal, та вигравайте вікенд на двох у Стамбулі або інші цінні подарунки

Вікенд у Стамбулі включає переліт в обидві сторони та проживання у 5-зірковому готелі протягом 3 ночей у період з 01.02.2017 р. по 31.03.2017 р.

           

Як взяти участь у акції**:

        

Партнери Програми Fishka: 

Деталі на myfishka.com або за телефоном гарячої лінії Fishka 0 800 505 118 

Термін дії Акції: з 01.12.2016 р. до 31.12.2016 р.
Акція діє на всій території України (за винятком АР Крим та території проведення антитерористичної операції) на всіх діючих АЗК «ОККО», у всіх діючих супермаркетах «Фуршет», магазинах цифрової техніки «АЛЛО», інтернет-магазині «Шипшина», у мережі діючих ресторанів «A la minute», «Pasta Mia», «Meiwei», а також при здійсненні розрахунків платіжними ко-бренд картками Fishka у будь-якій торговій мережі або мережі Інтернет. 
* Йдеться про можливість стати одним із переможців Акції, які отримають право замовити один з п’яти вікендів (подорожі на умовах, визначених в Офіційних правилах Акції) для двох осіб у Стамбулі за акційною ціною 0,01 грн з ПДВ (Головна винагорода Акції) або придбати інші подарунки - товари, перелік яких визначено в Офіційних правилах Акції, за акційною ціною 0,01 грн з ПДВ за одиницю таких товарів (Додаткова винагорода Акції), чи які отримають право на нарахування акційних балів Fishka на картку Fishka у кількості згідно з Офіційними Правилами Акції.
** У Акції можуть взяти участь лише ті учасники Програми, які на момент проведення розіграшу (визначення переможців згідно з Офіційними Правилами Акції) будуть зареєстрованими.
*** У вартість покупки включено ПДВ у випадках, передбачених чинним законодавством, та не враховується вартість придбаних тютюнових виробів. Якщо Ви заповнили цей лист більше одного разу, до уваги братиметься лист, який був заповнений останнім. Деталі участі, результати, офіційні правила та умови акції - на сайті myfishka.com та за телефоном гарячої лінії Fishka 0 800 505 118 (дзвінки безкоштовні).
Визначення переможців відбудеться 05.01.2017 р.

Other Campaigns

Click to see all campaigns...
0850 222 00 00