Українська English русский
Права Пасажирів

Про нас

Наше бачення
Ми прагнемо стати брендом, що оперує комплексною концепцією якості, відомим брендом на українському ринку, якому довіряють завдяки якості послуг.

Наша місія

  • Статус найкращої авіакомпанії в Україні
  • Створення всесвітньо впізнаваного бренду «Atlasjet»
  • Послуги найвищої якості при поміркованій ціні
  • Використання технологічного прогресу при обслуговуванні наших пасажирів

Хто ми?
«Atlasjet Airlines» засновано 14 березня 2001 року компанією «Oger Holding A. S.» з ліцензією виконувати «пасажирські та вантажні перевезення нерегулярними, внутрішніми та міжнародними рейсами». 1 червня 2001 року в Туреччині відбувся перший політ. «Atlasjet Airlines» почали із двох повітряних суден типу Боїнг B-757-200. У вересні 2001 року було придбано третій Боїнг B-757-200, а в липні 2003 року у нашому флоті в Туреччині вже нараховувалося чотири судна.   

Ступаючи в ногу з останніми макророзробками в галузі туризму та авіації, що вже поширилися по всьому світу, «Atlasjet», як член Міжнародної авіатранспортної асоціації IATA, змінила своє ставлення до розширення, за короткий термін збільшивши кількість внутрішніх та міжнародних рейсів на 75 – 80%.

Згідно з рішенням, прийнятим у 2010 році, щодо розширення мережі та збільшення кількості клієнтів у сусідніх з Туреччиною регіонах згідно з високими стандартами «Atlasjet Airlines»  у 2013 році було засновано авіакомпанію ТОВ «Авіакомпанія «АТЛАСДЖЕТ УКРАЇНА» для регулярних внутрішніх та міжнародних перевезень. 2 квітня 2014 року «Atlasjet» отримала Сертифікат Експлуатанта в Україні.   

Наша мета – це…
Максимальний рівень безпеки у польоті та на землі, задоволення потреб пасажирів та приваблення постійних клієнтів, підвищення ефективності, врахування людських факторів, безпеки робочого місця та екологічних показників, пунктуальність на кожному етапі робочого процесу, безперервний розвиток у всіх напрямках.  

Сертифікат Експлуатанта

ЛІЦЕНЗІЯ ДЕРЖАВНА АВІАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

0850 222 00 00